KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17407099

nr 1740 7099

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 1921, studie. Bildmått: 27x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x47 cm

måndag 17 november 2025
kl 19:20:11

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson