KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17407099
nr 1740 7099
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1921, studie. Bildmått: 27x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x47 cm
måndag 17 november 2025
kl 19:20:11
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson